TR
Mail : info@suncity.com.tr Whatsapp : 0542 617 0 111    | Rezervasyon : +90 0252 617 0 111    | Yönetime Mektup Yaz    |    

Yönetime Mektup Yaz
SUNCITY Tanıtım

Akdeniz’in tadını çıkarmaya davetlisiniz;

Suncity Hotel, Ölüdeniz ‘in merkezinde, ana caddeye 150 Metre, Halk plajına 150 Metre uzaklıkta 20.000 M2 alan üzerine kurulu tatil oteli. Yamaç paraşütü ile meşhur Babadağ’ın çam ormanlarının denizle buluştuğu yerde, kendine özel mavi bayraklı plajıyla, konuklarımıza dinlenmenin keyfini, zarif bir atmosferde yaşatmayı hedefliyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı, zengin mutfağı, samimi ortamı ve birçok aktivitemiz ile 24 saat memnuniyetiniz için hizmetinizdeyiz.

Aile Oteli Ölüdeniz’de aile tatili yapma fırsatı ;

yaz tatili başlayınca, aileniz ile tatile çıkma söz konusu olduğunda aile otelleri daha da önem kazanmakta. Suncity Otel, aileniz ile birlikte en uygun koşullarda tatil fırsatını sizlere sunuyor. Aileniz ile tatile çıktığınızda siz Anne ve Babalara düşen özel görevi, biz üstlenerek, sizlere daha fazla dinlenme fırsatını sunuyoruz. Çocuklarınızı profesyonel öğretmenlerimizin gözetiminde biz bakıyoruz. Siz havuzun ve denizin tadını çıkarırken; çocuklarınız oyun bahçesinde profesyonel öğretmenlerimiz eşliğinde çeşitli aktiviteler ile meşgul olacaklar. Ayrıca otelimize ait olan Akdeniz’in en güzel mavi bayraklı plajı olan Çocuk dostu Suncity Beach Club ta sizlere dinlenme fırsatı sunuyoruz. Ailelere ayrılan özel bölümde, çocuklarınız güvenle Ölüdeniz plajının tadını çıkaracaklar.

Bebek dostu otel, çocuk dostu otel

En değerli varlığınız olan çocuklarınıza ve bebeklerinize özel eğlenceleri ve öğretici aktivitelerimizi, profesyonel öğretmenlerimizin eşliğinde sizlerin hizmetine sunuyoruz. Odalarımızda bebek yatağı veya çocuk yatağı mevcuttur. Ayrıca plajımızda, çocuklarınız güvenle denizin tadını çıkarabilir. Özel plajımızın Çocuk ve bebek sahibi ailelere özel alanında, yeşil ağaçların altında güneşlenme keyfini bizimle yaşayın. Çocuk restoranı, dondurma servisi, çocuk mini kulübü, çocuk bakımında eğitimli mini kulüp personeli, açık oyun alanı, çocuklara yönelik eğlence ve aktiviteler, mama hazırlanması gerektiğinde odaya su ısıtıcısı, ana restoranda bebeğe uygun katı gıda hizmeti, oyun ablaları, gün boyu süren animasyonlar.

Engelsiz otel, Engelsiz tatil

İyi bir tatil herkesin hakkı. Suncity Hotel ailesi olarak 3 Aralık dünya engelliler gününde söylemek istediklerimiz var. Bir toplumun gelişmişlik düzeyi engellilere verdiği önemle doğru orantılıdır. Bu vesile ile Ölüdeniz Fethiye tatilinizde engelli misafirlerimizin refakatçilerine ihtiyaç duymadan yapabilecekleri rahat ve huzurlu bir tatil fırsatı sunuyoruz. Genel alanlarımızda engelli misafirlerimiz için otel rampaları, odalardaki banyo, tuvalet, duşa kabin ve asansör düzenlemelerimiz ile kimseden yardım almadan tatil yapma fırsatını sizlere sunuyoruz. Ayrıca Akdeniz’in en güzel plajında, çam ve zeytin ağaçlarının doğal gölgesinde güneşin ve denizin tadını güven içinde yaşayabilme fırsatını sunuyoruz.

Balayı otelleri

Aile kurmanın ilk adımı olan düğün stresini balayı tatili ile atın. Ölüdeniz balayı otelleri, Fethiye balayı otelleri içerisinde Suncity Hotel & Beach Club olarak 20 yıllık tecrübemiz ile siz değerli misafirlerimizin hizmetinizdeyiz. Balayı tatilinizi unutulmaz yapmak için, sizlere özel hazırlayacak olduğumuz sürprizlerimiz ile eşiniz ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Yeni evlenen çiftlere özel olarak hazırladığımız odalarımızda, oda süslemesi, meyve sepeti ve şarap ikramımız ile balayı tatilinizde özel misafirimiz olabilme ayrıcalığına sahip olun. Akdeniz’in en güzel plajında bakir doğadaki çam ve zeytin ağaçlarının doğal gölgesinde tatil keyfini yaşamak için davetlisiniz.

Ölüdeniz

Adı üstünde Ölü-Deniz. En fırtınalı havada bile göl kadar sakin olan Ölüdeniz mavi ve yeşilin ahenkle buluştuğu doğa üstü güzellikte plaja da sahiptir. Die Welt tarafından Akdeniz’in en güzel plajı seçilen ölüdeniz, Das Bild gazetesi tarafından da Dünya’nın en güzel sekizinci plajı olarak seçilmiştir. Dünyaca tanınan ölüdeniz, Ülkemiz için yapılan tanıtım filmlerinde her zaman ön plandadır. Likya döneminde “ Işık ve Güneş diyarı “, ortaçağ medeniyetlerinde ise “Uzak Diyar” olarak isimlendirilmiştir. Masmavi deniz suyunda tek bir yosun göremeyeceğiniz gibi, en şiddetli fırtınalarda bile güvenle denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Ölüdeniz tatili amaçlı gelen yüzbinlerce ziyaretçiye her yıl ev sahipliği yapmaktadır. Ölüdeniz Muğla ilinde Fethiye ilçesine bağlıdır. Ağırlıklı olarak Likya döneminden kalma birçok tarihi eserin bulunduğu bölgede birçok medeniyetten de kalıntılar bulmak mümkün. Ölü Deniz’e varış yolunda Hisar önü-Ovacık bölgesini geçtikten sonra, Ölüdeniz ‘in masmavi denizini ilk gördüğünüz seyir tepesinde mutlaka selfie çekmeyi ihmal etmeyin. Ölüdeniz ’in hemen yanı başındaki Babadağ’da yamaç paraşütü ile adrenalininizi yükseltmeye hazır olun. Babadağ yamaç paraşütü için en uygun hava koşullarına sahiptir. Bu yüzden birçok yamaç paraşütü pilotu tarafından Dünya’nın en güzel yamaç paraşütü sporu yapılabilecek dağı olarak kabul edilmektedir. Her yıl düzenlenen yamaç paraşütü festivalinde yüzlerce pilot Babadağ’ın eşsiz manzarası ile yamaç paraşütü yapmak için Ölü Deniz’e gelmektedir.