TR
Mail : info@suncity.com.tr Whatsapp : 0542 617 0 111    | Rezervasyon : +90 0252 617 0 111    | Yönetime Mektup Yaz    |    

Yönetime Mektup Yaz
Yerel Toplum İlişkileri

1. Sorumlu Turizm Anlayışının Paylaşımı;

Suncity Hotel & Beach Club Ölüdeniz Bölgesi Turizm Altyapı Birliği, Otelciler birliği üyesidir. Bu forum aracılığıyla bölge sakinleri ve iş camiası için ekonomik ve sosyal faydaları destekler ve geliştirir.

2. Satın Alma;

Suncity Hotel & Beach Club, ürünlerini mümkün olduğunca yakın çevresinden satın alır ve bunu teşvik ederken gıda kalitesinden ve misafir memnuniyetinden ödün vermez. Yakın çevresinden gerçekleştirilen satın almalar nakliye esnasında araçlardan kaynaklanan CO2 emisyonunun azalmasına yardım eder.

3. İşe Alım;

Suncity Hotel & Beach Club işe alım tercihlerinde bölge insanını tercih etmenin öneminin farkındadır. Bu durum mahalli tüketimi arttırır ve bölge esnafının da ekonomik gelişimine yardımcı olur. Bu durum yerli misafirlerimizi yerel toplumla birlikte kalmaya cesaretlendirir. Bu politika bizim sadık ve sürekli misafirler edinmeye dayanan hedefimizi destekler.

4. Bağış ve Yardımlar;

Suncity Hotel & Beach Club Mavi Kuş Ve Dayanışma Derneği’ne yardımlarda bulunmuştur ve her yıl Türkiye Çevre Eğitim Vakfı’na belli bir miktar bağışta bulunulmaktadır. Otelimiz ayrıca hayvan barınağına hazır mama bağışında bulunmaktadır.

5. Kültürel Tanıtım;

Türk geceleri düzenleyerek 7 coğrafi bölgemizin lezzetleri, Türk halk dansları ve kültürel yapısı misafirlere tanıtılır.