TR
Mail : info@suncity.com.tr Whatsapp : 0542 617 0 111    | Rezervasyon : +90 0252 617 0 111    | Yönetime Mektup Yaz    |    

Yönetime Mektup Yaz
PLAJ

Cennetten bir köşe, efsanelere konu olan bir deniz,
Belcekızın aşkı uğruna ölen bir genç! ÖLÜDENİZ…

Lagun içerisinde kendisine ait “Mavi Bayraklı” özel bir koyda bulunan SunCity Beach Club, açıldığı 1996 yılından beri titiz işletmecilik anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

Sun City Beach Club’ın keyifli ve rahat atmosferi siz değerli misafirlerine, nar ve zeytin ağaçlarının gölgelediği çimenlerde güneşlenebilecekleri, sakin ve berrak sularda yüzebilecekleri, Ölüdeniz de içebilecekleri en iyi kokteylleri sunmaktadır. Gün batımlarını keyifli ve eğlenceli hale getiren kaliteli müzikler ve atmosfer!

Dinlenirken eğlencenin ve sporun tadını çıkartabilir, Lagunu keşfedebilirsiniz. Ayrıca kendi mahsulümüz olan zeytinlerden elde ettiğimiz zeytinyağlarımız ve organik ürünlerle hazırladığımız salatalarımız, kömür ateşindeki ızgara etlerimiz ve formülü bize özel gözlemelerimiz beğeninize sunulmuştur.

Sun City Ölüdeniz lagününün sonunda tarih ve doğayla iç içe bir Beach Club. İşletmemizin kurulduğu yemyeşil arazi içerisinde Roma döneminden kalma bir kilise ve papaz evi bulunmakta. Sun City plajı denizin içinden çıkan doğal kaynak suları sayesinde kendi kendini sürekli temizlediği için Türkiye’de sadece 355 plajın sahip olabildiği mavi bayrak ile ödüllendirildi. Denize ayak bastığınızda yer yer buz gibi doğal su kaynaklarını ayaklarınızın altında hissedebilirsiniz.

Denizin doğal yollarla temizlenmesi bölgemizde canlı popülasyonunun da artmasına sebep oluyor ve SunCity plajında yüzerken etrafınızda balık sürülerinin gezinmesi sıradan bir durum. Çoğunlukla misafirlerimizin sabahtan akşama kadar tüm gününü geçirmeyi tercih ettikleri işletmemiz içerisinde kaliteli servis ve müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel personelimizle hizmet veren restorantlarımız ve barımız bulunmakta.