Rezervasyon : 0252 617 01 11

Restaurant & BarOUTDOOR RESTAURANT


Büfe şeklinde hizmet veren havuz manzaralı açık restaurant’ta tema geceleri düzenlenmektedir. Mama sandalyesi mevcuttur.
Ana Restaurant: Büfe şeklinde hizmet veren havuz manzaralı açık restaurant’ta tema geceleri düzenlenmektedir. Mama sandalyesi mevcuttur.

ALA CARTE RESTAURANT


Italyan a’la carte restaurantımız haftanın belirli günleri açık, Bonfileden Kuzu Pirzolaya yemek çeşitleri sunmaktadır. Rezervasyon yaptırmak gereklidir ve kişi başı 15 Pound servis ücreti alınır.

BARLAR


Barlar : Herşey Dahil konsept içerisinde hizmet veren beş adet bar, Bira, Şarap, Vodka, Gin, Rakı, Brandy, Likör Çeşitleri, Rom, Irısh Cream, Meşrubatlar, alkollü ve alkolsüz kokteyller, sıcak içecekler sunmaktadır. ( Kullandığımız Markalar, Efes Bira, Kavaklıdere Şarap, EFE Rakı, Coca Cola, Nescafe )

Beş Çayı: Öğleden sonra 17:00-18:00 arası Lobby’de çay & kahve eşliğinde kek, kurabiye, kuru pasta vb ikramlarımız bulunmaktadır.

SNACK BAR


Gündüz açık olan snack restaurantımızda taze olarak pişirilen atıştırmalıklar ve gözlemeleri bulabilirsiniz. Gece 23:00-24:00 arası da gece yemeği hizmetimiz vardır. Dondurma servisi 15:00-17:00 arasıdır.